Produkty Avon, jak i firma znane są w Polsce już od 1992r – nie bez przyczyny produkty Avon cieszą się tak dużym zainteresowaniem.
Aby zakupić produkty Avon, zamówienia dotychczas składało się głównie u konsultantek.
Konsultantka Avon to osoba bezpośrednio powiązana z firmą, mająca dostęp do produktów i zajmuje się ich sprzedażą.

Jak dotychczas wyglądała realizacja zamówienia u konsultantki ?

Po kontakcie z konsultantką otrzymywaliśmy dostęp do katalogu, z którego mogliśmy zamówić interesujące nas produkty.
Realizacja zamówienia odbywała się najczęściej w przeciągu kilku dni od złożenia zamówienia. Płatność za takie zamówienie była najczęściej gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru.

Czy można dokonać zamówienia Avon bez wizyty lub kontaktu z konsultantką ?

Jeszcze kilka lat temu takie pytanie było wręcz retoryczne.  Jedyną opcją zakupu kosmetyków Avon z pominięciem konsultantki była wizyta w jednym z salonów Avon tzw. COK – czyli centrum obsługi klienta. Niestety ta opcja nie jest już możliwa, gdyż wszystkie salony sprzedaży Avon w Polsce zostały zamknięte z końcem grudnia 2021r.

Natomiast przez ostatnie 2-3 lata Avon sukcesywnie rozwija dostępność swoich produktów. Wychodząc naprzeciw swoim klientom, produkty Avon zostały wprowadzone również do sprzedaży online !

Jak obecnie zamówić produkty Avon ?

Sprzedaż produktów Avon w obecnej chwili podzielona jest na dwa kanały sprzedaży. Dotychczasowy poprzez złożenie zamówienia u konsultantki oraz online za pośrednictwem konta klienta online, zwanego również kontem konsultantki lub ambasadorki.

Jak zamówić produkty online bez wizyty u konsultantki ?

Aby dokonać zakupów bez kontaktu z konsultantką, a nawet bez wychodzenia z domu wystarczy posiadać darmowe konto Avon.
Konto Avon tworzymy całkowicie za darmo, za pośrednictwem specjalnie przygotowanych formularzy. Taki formularz online możemy otrzymać od Lidera lub Menadżera sprzedaży – czyli od pracownika Avon.  Formularz oraz dodatkowe informacje możesz znaleźć na mojej stronie w zakładce Dołącz do AVON.

Po wypełnieniu takiego formularza dostajemy od Avon dane do logowania, czyli: nr personalny (login) oraz hasło.

Aby złożyć zamówienie, wystarczy zalogować się do Klubu Avon lub za pośrednictwem aplikacji AVON ON na telefon.

Produkty do zamówienia możemy wybierać  jak dotychczas z katalogu papierowego (przepisując kody) lub wyszukując produkty bezpośrednio w platformie do zamówień.

Twoje zamówienie jest realizowane najczęściej w przeciągu 2-3 dni roboczych a płatność za zamówienie dokonujesz online lub bezpośrednio u kuriera wybierając opcje przesyłki za pobraniem.

Czy zamawianie online się opłaca ?

Zamawianie online bezwzględnie posiada wile zalet. Nie musimy tracić czasu na kontakt lub wizytę u konsultantki, a zamówienie kompletujemy w ciągu 5 minut online. Dodatkowo możemy skorzystać z różnych promocji oraz rabatów, które pozwolą nam zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. Dzięki takiemu zabiegowi oferta może być dużo bardziej atrakcyjna niż zamówienie w standardowych cenach z katalogu u konsultantki.

Naszym zdaniem zakupy online są super alternatywą dla standardowych zamówień i warto z nich skorzystać.
Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów – kupój produkty Avon online !