avon logowanie - strefa konsultantki

AVON LOGOWANIE – STREFA KONSULTANTKI

Konto avon logowanie

AVON Polska logowanie

Jeśli odwiedzasz stronę AVON Polska, z pewnością zauważyłeś, że część witryny jest zastrzeżona i dostępna wyłącznie po zalogowaniu. To Strefa konsultantki, czyli miejsce zarezerwowane dla osób, posiadających konto w firmie, która po blisko 130 latach istnienia, jest obecna w 135 krajach świata. Dziś kilkadziesiąt tysięcy osób w Polsce ma indywidualny numer konsultantki i może wejść do strefy logowania.

Aby zalogować się do strefy konsultantki wymagany jest numer personalny (login) oraz hasło. Jeśli nie posiadasz konta z przypisanym numerem personalnym w związku z tym skorzystaj z darmowej rejestracji konta w AVON. W przypadku, gdy nie pamiętasz hasła bądź numeru personalnego (login) skorzystaj z opcji „Nie pamiętam hasła”

Dołącz do klubu Avon - logowanie do kąta konsultantki

AVON – strona logowania w Strefie konsultantki

AVON ZAŁOŻENIE KONTA W STREFIE KONSULTANTKI – JAK UTWORZYĆ DARMOWE KONTO ?

Aby założyć darmowe konto ważnym aspektem jest, aby wypełnić krótki formularz rejestracyjny.
Pamiętaj, że podczas gdy wypełniasz formularz rejestracyjny istotne jest aby podać poprawne dane.
Logowanie do konta jako konsultantka odbędzie się za pomocą przesłanych danych do logowania w postaci nr personalnego oraz hasła. Instrukcja pierwszego logowania znajduje się poniżej.

AVON – zaloguj się po raz pierwszy w Strefie konsultantki

ZALOGUJ SIĘ DO KONTA – LOGOWANIE KONTA AVON Po uzupełnieniu formularza na podany podczas rejestracji adres email w rezultacie otrzymasz swój unikalny numer personalny (login), który jest wymagany w procesie logowania do konta. Tymczasowe hasło konsultantki do konta z pewnością zostanie dostarczone w formie wiadomości SMS na Twój telefon. Podsumowując, aby aktywować konto zaloguj się w strefie konsultantki pod adresem: https://start.avon.pl/zaloz-konto-w-avon Pamiętaj istotne jest aby przy pierwszym logowaniu dokonać zmiany hasła na własne.  

AVON STREFA KONSULTANTKI - LOGOWANIE

AVON LOGOWANIE – STREFA KONSULTANTKI

WITAMY W GRONIE KONSULTANTEK AVON !

Być może jesteś już po rejestracji konta w strefie konsultantki i posiadasz login (numer personalny) oraz hasło. Konto po pierwszym zalogowaniu w strefie AVON jest już aktywne w związku z tym możesz od tego momentu zamawiać kosmetyki AVON.
Jako konsultantka w zakładce MENU po przejściu do sekcji MOJE KONTO znajdziesz kontakt do swojego Lidera. W każdym momencie niewątpliwie możesz skorzystać z jego pomocy. Z pewnością odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawi aktualną ofertę i pomoże w zamówieniach.


PACZKA POWITALNA NA START

AVON AKTUALNY KATALOG – DARMOWE MATERIAŁY

Jako nowa konsultantka w moim zespole, po pierwszym logowaniu w AVON (strefa konsultantki) otrzymasz paczkę niespodziankę.

Znajdziesz w niej:
Aktualny katalog i gazetkę promocyjną focus + pakiet próbek

Podsumowując aby otrzymać taki prezent jako konsultantka skontaktuj się ze swoim opiekunem (liderem).
W związku z tym p
otwierdź dane personalne,  dane adresowe oraz ustal termin wysyłki.

 

AVON strefa logowania – dlaczego warto mieć login?

Pytanie o to, czy logowanie do Strefy konsultantki AVON jest korzystne, jest de facto pytaniem o to, czy warto zostać konsultantką/konsultantem AVON. Odpowiedź może być jedna: zdecydowanie TAK!!! Jako nowa konsultantka w moim zespole po pierwszym logowaniu otrzymasz paczkę powitalną na start. Znajdziesz w niej nowy, aktualny katalog oraz darmowe materiały. Otrzymasz gazetkę promocyjną focus i pakiet próbek. Aby otrzymać taki prezent jako konsultantka, wykorzystaj swój login, odwiedź strefę logowania i skontaktuj się ze swoim opiekunem (liderem). W związku z chęcią otrzymania przesyłki, potwierdź dane personalne, dane adresowe oraz ustal termin wysyłki. Szersze i długofalowe korzyści z bycia konsultantką AVON są następujące:

  • możliwość comiesięcznego zarobku na sprzedaży lubianych i popularnych kosmetyków wśród znajomych – sprzedaż produktów AVON jest prosta, bo miliony Polaków znają i kochają je od wielu lat,
  • dostęp do produktów z rabatem 40% i więcej – nowości kosmetyczne dostępne są dla konsultantek z wyprzedzeniem i w atrakcyjnej cenie, by następnie mogły polecić produkty swoim klientkom,
  • szkolenia z zakresu makijażu czy doboru perfum – organizowane stacjonarnie lub dostępne w postaci szkoleń on-line,
  • możliwość skorzystania z programu powitalnego dla nowych konsultantek – jeśli w pierwszych czterech katalogach złożysz zamówienie na określoną kwotę, zyskasz pakiet prezentów o wartości około 1000 złotych,
  • dodatkowe programy zarobkowe dla najbardziej aktywnych osób (Klub Róży),
  • porady i szczegółowe informacje o produktach zawarte w magazynie dla konsultantek (focus),
  • możliwość stworzenia własnego sklepu on-line i zwiększania bazy klientów znajdujących się w Twojej okolicy,
  • 21-dniowy kredyt kupiecki na opłacenie zamówienia,
  • gwarancja zadowolenia z produktów lub zwrot pieniędzy – AVON umożliwia zwrot kosmetyków zużytych w maksymalnie 25%, jeśli klient nie jest z nich zadowolony.

 AVON login Polska

Powyższe informacje potwierdzają, że jeśli chodzi o AVON, logowanie przynosi wiele korzyści. Nie wahaj się i zrób to z nami teraz. Zostań konsultantką, nie wychodząc z domu. Mając swój własny login, zyskujesz! Możesz osiągnąć niezależność finansową, dostęp do wysokiej jakości kosmetyków w niskich cenach lub po prostu czerpać radość z bycia częścią globalnej firmy, która tak pozytywnie się kojarzy wielu ludziom. Satysfakcjonująca praca bez wychodzenia z domu to możliwe! Wypełnij formularz rejestracyjny dostępny na naszej stronie i dołącz do świata AVON już dziś! A jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wahaj się, by skontaktować się ze mną!.