JAK ZOSTAĆ LIDEREM AVON?


Witaj na naszej stronie!

Trafiłaś tutaj niewątpliwie z jednej z trzech przyczyn:

1. Szukasz pracy – która realnie pomoże zasilić domowy budżet.

2.  Chcesz zostać konsultantką z myślą o jak najszybszym rozwoju aby zdobyć niezależność finansową.

3.  Jesteś konsultantką, masz swoje stałe klientki i pragniesz rozwinąć swoje skrzydła poprzez pracę jako Lider sprzedaży AVON.

Niezależnie z jakich przyczyn trafiłaś na naszą stronę przedstawię Ci od podstaw jak wygląda na co dzień praca lidera w AVON.  Zaczynajmy od samego początku.

Liderka sprzedaży AVON

Kim jest Lider AVON?

Lider zespołu AVON to, mówiąc w skrócie, osoba która buduje swój zespół w oparciu o pozyskiwanie klientów (konsultantek i konsultantów), którym przekazuje tajniki sprzedaży cenionych i dobrze rozpoznawalnych kosmetyków. Lider ma zadanie koordynować pracę konsultantów oraz wspierać ich działania. Jest z nimi w stałym kontakcie i pomaga rozwiązywać ewentualne problemy. Im więcej osób wprowadzi do swojego grona, tym atrakcyjniejsze będzie jego wynagrodzenie. Nie jest ważne, w jaki sposób pozyskasz aktywne konsultantki – mogą to być Twoi znajomi, członkowie rodziny, możesz również zamieścić ogłoszenie w prasie czy w Internecie z tytułem „AVON – oferty pracy”. Inwencja w tym zakresie należy do Ciebie. Musisz wiedzieć, że Liderem AVON może zostać tylko osoba, która jest konsultantką AVON (aktywna Strefa konsultantki AVON). Jeśli nie jesteś w ich gronie, dołącz już teraz, a liderem możesz zostać już od pierwszego dnia. Zadaniem lidera AVON jest również promowanie marki i popularyzowanie jej zalet w trakcie różnego rodzaju akcji i spotkań.

Praca AVON – Jakie korzyści i przywileje wiążą się z pracą w AVON?

1. Umowa zlecenie (z pełnymi składkami)
2. Prywatna opieka medyczna „MEDICOVER”
3. Pomoc w rozwoju przez pierwszy rok w oparciu o PROGRAM NA STRAT
4. Bonusy za awans (własne oraz swojego zespołu)
5. Udział programach takich jak. VIP, TOP LIDER, PUNKTOMANIA, KLUB RÓŻY
6. Po zakończeniu PROGRAMU NA START gwarantowana prowizja od sprzedaży zespołu (5-15%)
7. Rabaty do 45% na kosmetyki.
8. Program samochodowy (własne 4 kółka finansowane przez AVON)
9. Szkolenia prowadzone przez wykfalifikowanych specjalistów z branży.
10. Opieka, pomoc i ciągłe wsparcie lidera nadrzędnego
11. Elastyczny czas pracy.

Powyższe 11 punktów to tylko jedne z licznych atutów pracy w AVON. Pamiętaj, że AVON to jedna wielka rodzina, każdy pomaga, wspiera i dąży do jak najlepszych wspólnych wyników. Praca w takiej atmosferze to czysta przyjemność. Możesz być pewna, że zostaniesz szefem swojego zespołu, a jednocześnie samego siebie. Zdobędziesz niezależność finansową oraz spokój na lata, mając pewną i stabilną pracę z jednej z największych firm kosmetycznych na świecie.

Jak wygląda praca lidera na co dzień ?

Pracując w AVON jako Lider sprzedaży, sama organizujesz sobie czas pracy. Możesz zostać liderem AVON i łączyć tę działalność z pracą pełnoetatową, a zaangażowanie w rozwój swojej grupy traktować jako zajęcie dodatkowe. Możesz w całości poświęcić swój czas na działalność w AVON. Jedno i drugie możesz wykonywać bez wychodzenia z domu. Jednak warto ustalić sobie na samym początku, ile czasu dziennie jesteś w stanie poświecić na swój rozwój i jaki jest Twój cel. „Mądrze zaplanowana 1 godzina dziennie jest w stanie w przeciągu kilku tygodni przynieść niesamowite efekty” My jako Liderzy, Menadżerowie z wieloletnim doświadczeniem, poprowadzimy Cię za rękę. Na samym początku przekażmy Ci istotną wiedzę, materiały oraz wypracowane przez lata osobiste patenty na szybki rozwój w świecie AVON.

Chcesz zostać liderem lub dowiedzieć się więcej na temat, jak zostać liderem AVON? Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a następnie skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów pracy – Aplikuj. Jako Twój Menedżer skontaktuję się z Tobą w celu podpisania umowy Lidera Sprzedaży.

Lider sprzedaży AVON – praca w AVON Program na Start dla Nowych Liderów – Możliwości zarobkowe

 

Jako lider AVON od samego początku dokładnie wiesz, jakich zarobków możesz się spodziewać. Pozwala to precyzyjnie zaplanować zadania i cele, jakie musisz zrealizować, by osiągnąć dany poziom. Dzięki tabeli masz motywację do działania, a przez to wzrasta Twoje zaangażowanie w pracę. Jako osoba z wieloletnim doświadczeniem mogę Ci powiedzieć, że choć z początku założenia wydają się trudne, to w rzeczywistości, praca jest pasjonująca i przyjemna. Fakt, że tak wiele osób zna markę AVON pomaga zdobyć kolejne Konsultantki oraz klientów na kosmetyki. Oto tabela, która przedstawia możliwości zarobkowe lidera AVON.

CHCESZ ZOSTAĆ LIDEREM ?

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

NASTĘPNIE ZADZWOŃ DO NAS W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW

Lider sprzedaży AVON – praca w AVON

Program na Start dla Nowych Liderów – Możliwości zarobkowe

Lider sprzedaży AVON
Praca w AVON