Avon ANEW – Produkty z serii ANEW zostały wzbogacone o PROTINOL !

utworzone przez | mar 1, 2022 | AVON Aktualności | 0 komentarzy

PROTINOL – przełomowy składnik dostępny tylko w AVON.

PRODUKTY ANEW ZOSTAŁY WZBOGACONE O OPATENTOWANY PROTINOL, do tej pory dostępny wyłącznie w ampułkach. Dzięki temu kremy zapewniają jeszcze szybsze efekty – pierwsze już po 2 dniach stosowania! Formuły oraz zapachy zostały udoskonalone dla jeszcze większej przyjemności z ich stosowania.

Czym jest PROTINOL?

Protinol działa na skórę poprzez aktywowanie wielu ważnych procesów biologicznych. Bardzo ważnym aspektem działania Protinolu jest utrzymanie idealnej proporcji pomiędzy dwoma kluczowymi typami kolagenu w skórze: kolagenu typu I i III. Wszyscy prawdopodobnie słyszeliśmy o kolagenie typu I, ale istnieje również inny kolagen (typu III), który pełni ważną funkcję w prawidłowej produkcji i działaniu kolagenu typu I. Najwyższy poziom kolagenu typu III obserwujemy w skórze małego dziecka, ale ten poziom zaczyna się zmniejszać już we wczesnym dzieciństwie. Wiele produktów do pielęgnacji skóry koncentruje się na zwiększaniu wyłącznie poziomu kolagenu typu I, a Protinol przywraca odpowiednie proporcje obydwu typów kolagenu, co powoduje, że skóra odzyskuje jędrniejszy i zdrowszy wygląd.

Jak powstał Protinol ?

Naukowcy Avon, zainspirowani trendami w branży farmaceutycznej, wysnuli tezę, że prosta modyfikacja naturalnie występujących aminokwasów może pomóc rozwiązać  problem ze starzeniem skóry. W związku z tym, zespół zaczął ciężką pracę and modyfikacjami aminokwasów, jednocześnie sprawdzając ich działanie na skórę. Spośród wielu badanych aminokwasów i innych związków Protinol okazał się skuteczny pod względem szeregu korzyści potwierdzonych w badaniach in vitro, stymulował także produkcje kolagenu (potwierdzone w badaniu biopsyjnym skóry). Ze względu na wysokie koszty, wcześniejsze badania kliniczne badały Protinol wyłącznie w połączeniu z innymi aktywnymi składnikami. My zaobserwowaliśmy, że efektywność tych składników zwiększa się po dodaniu Protinolu, nie znaliśmy jednak jego pełnego potencjału do momentu, gdy nasz zespół kliniczny wykorzystał nowoczesne instrumenty biomedyczne do pomiaru zmarszczek i jędrności skóry. Byliśmy wtedy w stanie wykazać, że Protinol skutecznie zmniejsza widoczność oznak starzenia się skóry w porównaniu z kremem nawilżającym (placebo). Był to dowód na olbrzymi potencjał tej technologii.

avon protinol odbudowuje kolagen

PROTINOL w produktach z serii AVON ANEW

Protinol, który jest znany z Ampułek ANEW, od teraz dostępny jest również w formułach naszych kremów przeciwzmarszczkowych ANEW.

Badania kliniczne wykazały, że dzięki dodaniu Protinolu do kremów linia Reversalist zwiększa produkcję kwasu hialuronowego, aby pomoc zmniejszyć widoczność zmarszczek, linia Ultimate zwiększa produkcję kolagenu, aby zapewnić efekt ujędrnienia skóry, a linia Platinum zwiększa produkcję elastyny, aby napiąć i unieść skórę. Pierwsze efekty po zastosowaniu kremów ANEW widać już po 2 dniach, to właśnie zasługa Protinolu.

 

sposoby pielęgnacji skóry z protinolem

Jak stosować produkty AVON ANEW z Protinolem ?

Efekt pielęgnacji skóry wynika z działania całej formuły, która w tym przypadku zawiera Protinol.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, ampułki z Protinolem najlepiej stosować na noc przez 7 kolejnych dni. W trakcie tej kuracji kremy na noc i na dzień ANEW powinny być stosowane jak zwykle: krem na noc po wmasowaniu w skórę ampułek, a krem na dzień z filtrem przeciwsłonecznym rano na oczyszczoną skórę. Taka kombinacja stanowi podstawę idealnej pielęgnacji skóry. Kremy na dzień i na noc powinny być stosowane codziennie bez żadnej przerwy, a ampułki raz w miesiącu przez 7 dni.

Kobiety, które je przetestowały, potwierdzają pierwsze efekty stosowania w ciągu zaledwie 2 dni. 

 

Źródło materiałów (zdjęcia, cycaty, opisy produktów) – Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o. www.avon.pl

Informacje o katalogach z Avonu – must-have dla każdej konsultantki!

Informacje o katalogach z Avonu – must-have dla każdej konsultantki!

Witajcie, kochane czytelniczki! Dzisiaj przygotowałam dla Was kolejny wpis, który w pełni skupi się na temacie kosmetyków i piękna. Jeśli jesteście fanami marki Avon, to ten artykuł jest dla Was! Dzisiaj pragnę zaprezentować Wam najnowszy katalog z Avon, który podbija...

Jak zostać liderem Avon i osiągnąć sukces w branży kosmetycznej ?

Jak zostać liderem Avon i osiągnąć sukces w branży kosmetycznej ?

W dzisiejszych czasach wiele osób pragnie osiągnąć sukces w branży kosmetycznej. Jednym z najpopularniejszych sposobów na realizację tego marzenia jest zostanie liderem Avon - renomowanej marki kosmetycznej, która oferuje nie tylko wysokiej jakości produkty, ale...