CHCESZ ZARABIAĆ W AVON ?

Nic prostrzego ! Praca w AVON jest stworzona dla osób które kochają kosmetyki. Uwielbiają je testować, pokazywać a dodatkowo chcą być na bieżąco z nowościami kosmetycznymi. Już dziś możesz dołączyć do naszego zespołu. Czeka na Ciebie wspaniała kadra przyjaciół którzy pomogą rozwinać swój biznes. Możesz zostać własnym szefem 🙂

Poniżej znajsziesz profity z pracy w AVON.
Na dodatkowe pytania z chęcią odpowiemy.
Tel: 690 902 905

Decyzyjność po Twojej stronie

Jako Ambasadorka Piękna Avon nie masz żadnych zobowiązań – zamawiasz, kiedy i ile chcesz, prosto pod wskazany adres.

Stały dochód

Wystarczy kilka zadowolonych, lojalnych klientek, które zapewniają stałe zarobki w Avon – nawet do kilkuset złotych z katalogu.

Elastyczny czas pracy

Sama ustalasz godziny i rytm pracy, a katalog Avon można pokazać zawsze, przy okazji codziennych spraw i spotkań.

Bezproblemowe zwroty

Będąc Ambasadorką Piękna Avon, masz 90-dniowe prawo do zwrotu wszystkich produktów – zarówno Twoich, jak i klientów.

Rozwój i szkolenia

Zostając Ambasadorką Piękna Avon, dostajesz bezpłatny dostęp do produktowych oraz sprzedażowych szkoleń on-line.

Samorealizacja

Korzystając z planu marketingowego Avon oraz programów motywacyjnych, masz szansę zostać liderem własnego zespołu!

Bonusy i konkursy

W Avon czeka na Ciebie mnóstwo niespodzianek, od dodatkowych promocji, próbek i testerów po konkursy sprzedażowe.

Rabaty, które rosną

Rośnie Twoja sprzedaż – rosną i zniżki! Możesz dostać rabat od 15 do 40% na produkty z katalogu oraz do 70% na oferty specjalne.

Ambasadorka Avon to:

Elastyczne godziny pracy, warunki pracy według własnych potrzeb, dowolna liczba zamówień – to tylko niektóre zalety, które z pewnością docenisz decydując się na współpracę z Avon. Jak zostać ambasadorką Avon?

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie internetowej, a w ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel, który pokaże Ci, jak proste może być zarabianie dodatkowych pieniędzy, jak przyjemna może być praca dla Avon. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, mówiące o tym, jak zostać konsultantką Avon. Najważniejsze jest zaistnienie na rynku i zdobycie jak największej liczby klientów. Pamiętaj, że robisz to dla siebie! Współpraca z Avon nie narzuca niczego! Możesz dokonywać wielu zamówień dla wielu klientów, a możesz tylko zbierać zamówienia od rodziny i przyjaciół. Sama ustalasz, jaka forma pracy Tobie pasuje i w jakiej czujesz się spełniona. Nie ma górnego i dolnego limitu zamówień, które składasz lub Twoich zarobków. Wszystko kontrolujesz Ty sama i robisz to na swoich zasadach. Korzyści, które czerpiesz ze współpracy z Avon są tak naprawdę Twoją zasługą, bo to Ty podjęłaś krok w tym kierunku i zechciałaś rozwijać siebie. Warto pamiętać o tym, że bycie ambasadorką Avonu to nie tylko sprzedaż, ale także rozwój osobisty, który daje Ci szansę na poszerzenie horyzontów, ale także świadomości i wiedzy, jaką masz o marketingu czy sprzedaży.

Jak zostać Konsultantką AVON?

Lubisz dbać o swoją urodę i najbliższych? Jesteś na bieżąco z trendami oraz śledzisz kosmetyczne nowości?
Przyjaciele traktują Cię jak eksperta w dziedzinie piękna i kosmetyków?
Nie czekaj dłużej…
Dołącz do grona 6 milionów konsultantek Avon na całym świecie i rozpocznij swoją przygodę ze światem Piękna i Niezależności.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie, a w ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel.

Dlaczego warto zostać Ambasadorką Avon?

  • wpisowe 0,00 zł – nie ponosisz żadnych kosztów dołączając do Avon,
  • zniżki do 40% na kosmetyki-Twój rabat zależy od wysokości zamówienia,
  • program powitalny dla nowych Konsultantek- Twój Pewny Start, w którym znajduje się kolekcja kosmetyków jak i akcesoriów o wartości 800 zł,
  • programy lojalnościowe, dzięki, którym zyskasz jeszcze więcej prezentów np. Działasz i Masz lub Akademia Gwiazd,
  • przedpremierowy dostęp do ofert limitowanych zamieszczony w gazetce Focus przeznaczonej dla Konsultantek,
  • dodatkowy zysk z zamówień klientów,
  • rozwój dzięki bezpłatnym szkoleniom,
  • najwyższej jakości serwis z dostawą do domu lub ponad 7000 innych wybranych przez Ciebie miejsc.

Profity z bycia konsultantką Avon.

Pewnie wiele z Was zastanawia się, jakie mogą być zalety pracy jako konsultantka. Czy to naprawdę jest takie proste? Otóż tak! Wszystko zaczyna się u Ciebie w domu. Jeśli zdecydujesz się na bycie konsultantką, pewnie przyjdzie Ci na myśl kilka istotnych pytań. To bardzo dobrze! Oznacza to, że jesteś zainteresowana i chcesz się zaangażować, a właśnie takie osoby powinny być ambasadorkami Avon.

Dokonując zapisu nie wpłacasz żadnego wpisowego. Jest to rzadkość, ale i wielka zaleta tej formy współpracy. Zamawiając produkty z Avon, możesz uzyskać nawet 40% rabatu, dzięki temu możesz zarobić o wiele więcej. Rabat zależy od wysokości zamówienia, dlatego warto angażować jak najwięcej klientek.

Dołączając do grona konsultantek dostajesz pakiet startowy na powitanie. Znajdują się w nim kosmetyki i akcesoria o wartości 800 złotych. Ponadto możesz korzystać z wielu programów lojalnościowych, dzięki którym możesz otrzymać jeszcze więcej prezentów. Możesz brać udział w „Działasz i Masz” lub „Akademii Gwiazd”. Dodatkowo jesteś osobą uprzywilejowaną i masz dostęp przedpremierowo do ofert, które są limitowane i umieszczone w gazetce Focus, dostępnej dla konsultantek. Im więcej zamówień zbierzesz, tym większe możesz osiągać zyski. Ponadto oferujemy także bezpłatne szkolenia, które pozwolą Ci rozwinąć się w sprzedaży bezpośredniej, ale także wszelkie umiejętności miękkie. Nie musisz się także martwić dostawą, ponieważ zapewniamy dostawę do domu lub do ponad 7 tysięcy innych punktów odbioru!